Galeriadomki w Międzyzdrojach

Gallery Thumb I

Domki letniskowe w korzystnej cenie

Nasz teren jest ogrodzony i monitorowany. Zapewniamy bezpłatny parking dla 1 auta/domek, oraz możliwość wykupienia dodatkowego miejsca w cenie 10zł/dobę. Ośrodek Domki Letniskowe Pajka posiada plac zabaw dla dzieci, gwarantujący dobrą zabawę wszystkim najmłodszym wczasowiczom.


Gallery Thumb I

Sześć domków letniskowych

Niewielki rozmiar naszego ośrodka jest jego wielką zaletą. Maksymalna ilość 36 osób znajdujących się na naszym terenie gwarantuje prywatność oraz możliwość wypoczynku.

Gallery Thumb I

Domki stworzone do odpoczynku

Każdy domek jest nowo wybudowany i składa się z salonu,w którym stoi dwuosobowa rozkładana sofa, z aneksem kuchennym na dole, dwóch dwuosobowych pokoi na poddaszu z łóżkami jednoosobowymi.

Gallery Thumb I

Drewniany taras z osłaniającymi markizami zapewnia możliwość cieszenia się przyjemną pogodą we własnym gronie. Dodatkowo każdy domek zaopatrzony jest w grill i parawan plażowy.

Gallery Thumb I

Aneks kuchenny

W pełni przystosowany aneks kuchenny wyposażony między innymi w kuchenkę indukcyjną, sztućce i lodówkę pozwoli Państwu na przygotowanie własnych posiłków oraz miłe spędzenie czasu przed spacerem po Międzyzdrojach.

Gallery Thumb I

Łazienka

Każdy domek letniskowy posiada wszechstronnie wyposażoną łazienkę. Łazienka, podobnie jak reszta pomieszczeń, jest każdorazowo czyszczona i dezynfekowana


Gallery Thumb I

Nowoczesność w przystępnej cenie

Nasze domki są nowo wybudowane i posiadają wszystko czego potrzebujesz na wczasach. Parter domku składający się z salonu oraz aneksu kuchennego jest idealnym spotkań, stanowiącym ucieczkę od nadmorskich upałów.


Gallery Thumb I

Czystość

Obsługa ośrodka dba o czystość naszych domków. Możecie być Państwo pewni, że przyjeżdżając otrzymacie posprzątany domek i świeżą pościel. Każdorazowo sprzątamy całą powierzchnię naszych domków letniskowych.

Gallery Thumb I

Ośrodek blisko Morza

Ośodek Pajka położony na ulicy Polnej oddalony jest o jedyne 15 minut spacerkiem od plaży. W pobliżu znajdują się sklepy oraz całodobowa stacja paliwowa.