Wybierz wersję językową

Choose your language | Wählen Sie die Sprache

Drewniane Domki Międzyzdrojekilka minut od morza

Domki Drewniane Pajka mieszczą się w Międzyzdrojach przy ul. Polnej 48. Posiadamy 6 domków letniskowych, każdy z nich jest w stanie pomieścić od 5 do 6 osób i posiada w pełni wyposażoną kuchnię, telewizję kablową i bezprzewodowy internet. Dojście do plaży i molo w Międzyzdrojachzajmuje około 15 minut. Nieopodal ośrodka znajdują się liczne sklepy, supermarket oraz całodobowa stacja benzynowa. W celu zagwarantowania najwyższego bezpieczeństwa naszym wczasowiczom nasz obiekt został ogrodzony i jest stale monitorowany.

Zapraszam! Patrycja

Apartament Kołobrzeg
Ogródek piwny

MiędzyzdrojeNocleg

w korzystnej cenie

Komfortowe miejsce Twojego wypoczynku

Domki letniskowe Pajka to nowo wybudowany i w pełni wyposażony ośrodek w Międzyzdrojach gwarantujący bezpieczeństwo, prywatność i możliwość odpoczynku. Każdy z domków składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch pokoi dwuosobowych. Zapewniamy parking oraz plac zabaw dla dzieci.

Zobacz domki

Rezerwacja

Wspaniały obiekt, świetnie wyposażony, z idealną lokalizacją. Dziękujemy za miły urlop i na pewno jeszcze tu wrócimy.

Maria i Marek

Ośrodek Pajka w trzech słowach to nowoczesność, bezpieczeństwo oraz bliskość atrakcji Międzyzdroi. Pełne wyposażenie domków, parking oraz plac zabaw są niewątpliwie dodatkowym plusem. Serdecznie polecamy!

Kasia i Paweł z dziećmi

Weekend spędzony nad morzem to wspaniała ucieczka od miejkiej rzeczywistości. Wraz ze znajomymi odpoczęliśmy od pracy i nabraliśmy sił do nowych wyzwań. Przemiła obsługa i korzystna lokalizacja

Michał i znajomi
Przejdź do rezerwacji

Facebook

Zapraszamy do śledzenia oraz polubienia naszego profilu na Facebooku.

Facebook

Regulamin

Zachęcamy do sprawdzenia regulaminu

Regulamin